Kariera

Cieślak Klimkowski Radcowie Prawni Sp. p. jest łódzką kancelarią prawną, z oddziałem w Warszawie, łączącą dobrą znajomość rynku lokalnego z międzynarodowym doświadczeniem, świadczącą usługi prawne w zakresie szeroko rozumianego prawa gospodarczego, w szczególności w zakresie kontraktów, prawa handlowego, prawa pracy, nieruchomości, prawa podatkowego oraz rozwiązywania sporów.

Cieślak Klimkowski Radcowie Prawni Sp. p. jest członkiem Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej oraz oficjalnym partnerem Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej.

W związku z rozwojem naszej kancelarii, stale poszukujemy prawników, a także studentów ostatniego roku prawa, z bardzo dobrą znajomością języka angielskiego do naszych biur w Łodzi i w Warszawie. Potrzebujemy osób z pasją, wyróżniających się entuzjazmem, otwartością, gotowością do podejmowania nowych wyzwań oraz poczuciem odpowiedzialności za wykonywane zadania.

Oferujemy ciekawą pracę dla klientów polskich i zagranicznych w dynamicznym i przyjaznym zespole z międzynarodowym doświadczeniem. Wspieramy rozwój naszych pracowników i chętnie dzielimy się naszą wiedzą. Chcemy być najlepsi i zależy nam, aby osoby, które do nas dołączą miały podobne ambicje.

Aktualnie brak ofert pracy.

Osoby zainteresowane pracą w naszej kancelarii prosimy o przesłanie CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu rekrutacji, na adres:

rekrutacja@ckpartners.pl