Klaudia Kostrzewa

Associate, Adwokat
Klaudia Kostrzewa

Klaudia zajmuje się prawem farmaceutycznym, prawem umów oraz posiada wieloletnie doświadczenie w reprezentowaniu klientów w sporach sądowych.

Klaudia jest adwokatem od lipca 2015 roku. Studia prawnicze ukończyła na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego. Część programu studiów prawniczych zrealizowała na Uniwersytecie François Rabelais w Tours (Francja) w ramach programu Erasmus, studiując poszczególne dziedziny prawa francuskiego. W 2013 roku ukończyła dwuletnie podyplomowe studia I-go stopnia pod nazwą „Szkoła Prawa Francuskiego”, organizowane przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego przy współpracy z Uniwersytetem w Tours (Francja), uzyskując dyplom z prawa francuskiego (Diplôme Universitaire de Droit Français).

Do zespołu Kancelarii dołączyła w 2021 roku. Wcześniej współpracowała z łódzkimi kancelariami, w których zajmowała się m.in. bieżącą obsługą podmiotów gospodarczych z branży energetycznej, budowlanej, produkcyjnej i BPO oraz pomocą prawną świadczoną na rzecz osób fizycznych. Reprezentowała klientów w ponad dwustu sporach sądowych. W Kancelarii zajmuje się prawem farmaceutycznym, prawem handlowym, prawem administracyjnym oraz sporami sądowymi.

Biegle włada językiem francuskim oraz angielskim, a językiem hiszpańskim w stopniu komunikatywnym.